Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Po samochód na drugi koniec kraju, jeżdzicie?

Chcesz polecić komuś jakąś dobrą firmę z branży motoryzacyjnej? ten dział jest dla Ciebie, opisz:
* Zakład blacharski
* Zakład mechaniczny
* Ubezpieczalnie
* Salon nowych samochodów używanych
* Auto komis samochodów używanych
W temacie każdej takiej opini zaznacz: Nazwę firmy, adres,

Po samochód na drugi koniec kraju, jeżdzicie?

Postprzez Olo » 6 kwi 2014, o 15:59

Widziałem w ogłoszeniu fajny samochód, w opisie same superlatywy tylko, że jest na drugim końcu Polski i zastanawiam się czy warto...
Do tego moja kobieta też chce jechać bo to auto dla niej i jakoś nie wyobrażam sobie jej śpiącej i marudzącej w samochodzie, więc chyba zatrzymam się w jakimś hotelu.
Spał ktoś może w którymś w tych w Krakowie www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/ ... krakow.htm i czy sobie doliczyć te koszty w negocjacji auta?
Olo

Re: Po samochód na drugi koniec kraju, jeżdzicie?

Postprzez karol90 » 14 kwi 2014, o 10:06

Sam nie jeżdżę, mam kumpla co raz w miesiącu jedzie lawetą z przyczepą i ściąga po dwa auta. Lepiej dać komuś 2 tysiące dodatkowo do ceny auta i się nie przejmować. Bo firmy przewozowe biorą jeszcze więcej.
karol90

Postprzez monika.kata » 30 lip 2014, o 13:24

Nie wiem, czy pojechałabym tak daleko po samochód. Słyszałam, że niektórzy faktycznie robią wyprawy po upatrzony egzemplarz. Dla mnie byłoby to zrozumiałe, gdyby chodziło o jakiś pojazd zabytkowy, trudno dostępny na rynku, ciężki do znalezienia i wyjątkowy. Ale skoro mam sobie kupić auto użytkowe, do jeżdżenia, to uważam, że taka wyprawa mija się z celem. Salonów samochodowych jest dużo, komisów 10 razy więcej, mnóstwo lokalnych ogłoszeń itp. Ja bym nie jechała.

Postprzez emgielka » 22 sie 2014, o 15:05

No i zawsze trzeba pamiętać, że to dodatkowe koszty. Wynajęcie lawety mało nie kosztuje, człowiek szuka oszczędności gdzie się da, więc wydawanie pieniędzy na przywiezienie samochodu, którego odpowiednik można trafić w bliższej lokalizacji moim zdaniem mija się z celem.
emgielka

Powrót do Firmy motoryzacyjne opinie