Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Pomoc drogowa - holowanie

Chcesz polecić komuś jakąś dobrą firmę z branży motoryzacyjnej? ten dział jest dla Ciebie, opisz:
* Zakład blacharski
* Zakład mechaniczny
* Ubezpieczalnie
* Salon nowych samochodów używanych
* Auto komis samochodów używanych
W temacie każdej takiej opini zaznacz: Nazwę firmy, adres,

Pomoc drogowa - holowanie

Postprzez monika.kata » 8 maja 2013, o 10:34

Miałam problem z samochodem na autostradzie w tamtym tygodniu. Nie miałam wykupionego AC więc musiałam szukać namiarów na pomoc drogową. Trochę to trwało ale w końcu koleżanka poleciła mi autoholowanie warszawa AUTO HOL Grzegorz Gliński. Z obsługi byłam zadowolona, była miła mimo trudnych warunków na drodze i na koniec rachunek nie był wysoki. Gorąco polecam usługi tej firmy.
monika.kata

Re: Pomoc drogowa - holowanie

Postprzez nikita33 » 10 maja 2013, o 09:56

Ja osobiście również polecam pomoc drogową AUTO-HOL Grzegorz –Gliński laweta warszawa .
nikita33

Postprzez hannah » 15 sie 2013, o 21:44

Mi ostatnio zdechło auto pod urzędem w Trzebnicy. Na urzędzie dali mia namiary na taką pomoc drogową. Nie skasowali dużo, a że mieli też warsztat to od razu naprawili mi auto
hannah

Postprzez Olo » 22 sie 2013, o 13:59

Podajże za 8 zł w OC masz taką pomoc drogową.
Olo

Postprzez julo » 21 paź 2013, o 16:23

Nie wierz w bajki o pomocy z OC - mają drobnym druczkiem zapisane, że do iluś km, itp. Mi osobiście kiedyś pomogła pomoc drogowa katowice. Numer telefonu do nich: 503-64-11-11
julo

Postprzez Pdrobialy12 » 9 gru 2013, o 08:29

Mi raz zepsuło się auto na trasie i również mój ubezpieczyciel nie był w stanie zaoferować mi holowania tam gdzie chciałem dlatego skorzystałem z firmy http://pomocdrogowabialystok.manifo.com/ . Wszystko poszło bardzo sprawnie - pomogli, doradzili, bardzo miła obsługa mimo późnej godziny i ciężkich warunków !
Sparwdz nasząpomoc stronę pomagamy w każdej sytuacji
Pdrobialy12

Marka twojego samochodu:: Jeszcze nie mam

Postprzez julo » 12 gru 2013, o 15:43

Miałam to samo. Mój ubezpieczyciel zawalił. Szybko musiałam znajdywać w internecie jakiegoś holownika, a akurat byłam na trasie obok Szczecina i znalazłam firmę Corrado http://www.pomoc-drogowa-szczecin.com.pl . :D Na szczęście mi pomogli odholować samochód, bo gdyby nikt mi nie pomógł czekałabym na zimnie, aż ktoś przyjedzie.
julo

Postprzez monika.kata » 18 gru 2013, o 09:59

Niestety jeśli nie masz dobrego ubezpieczyciela to na pomoc nie masz co liczyć. Zawsze w takich przypadkach przydają się namiary na pomoc drogową.

Postprzez karol90 » 1 lut 2014, o 19:29

Kiedyś była taka wypożyczalnia samochodów co posiadała też swoją lawetę, więc przynajmniej jak się zepsuło auto od nich to nie musieli płacić z ubezpieczenia za lawetę tylko sami przyjeżdżali :)
karol90

Postprzez monika.kata » 30 lip 2014, o 13:16

Teraz to właściwie każdy dba tylko o koszty, żeby były jak najniższe. Stąd, jak masz problem na drodze, to bardzo często sam z nim zostajesz, niestety. No, a transport na lawecie do najtańszych nie należy. Brat przewoził ostatnio Łódź do Charzykowa i zabulił, oj, zabulił...
monika.kata

Następna strona

Powrót do Firmy motoryzacyjne opinie