Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Kamper dla całej rodziny

Wybór samochodów na rynku nowym i używanym jest ogromny, dlatego tak dużo ludzi ma problem z wyborem nowego auta.
Zadaj pytanie jaki samochód kupić, napisz:
* jaki masz budżet
* czego oczekujesz od pojazdu
Doradzimy najlepiej jak potrafimy.

Kamper dla całej rodziny

Postprzez OvaNek1996 » 23 lip 2020, o 12:30

Cześć, marzy mi się kamper z funkcją spania. Mam czteroosobową rodzinę i bardzo chcielibyśmy móc podróżować bez martwienia się o nocleg. Nie chodzi nam o nie wiadomo jakie wygody, ale miejsce do spania i ewentualnie do podgrzania wody byłoby idealne. O łazience nie myślę bo na to nas pewno nie będzie stać. Wypady też nie miałyby być długie, powiedzmy że na początek to jakaś przejażdżka na dwie-trzy noce i powrót do domu. Dzieci są jeszcze małe i z pewnością byłaby to dla nich wielka przygoda! Jesteśmy w stanie wysupłać ok 300.000 a rocznik auta nie ma większego znaczenia. Za to świadomość, że jest pewne i nie awaryjne już bardziej. Czy możecie mi coś polecić?

pozdrawiam, OvaNek
biuro księgowe Poznań
OvaNek1996

Re: Kamper dla całej rodziny

Postprzez justy21nka » 10 lis 2020, o 12:25

No kampery są świetne, też mi się marzy kiedyś taka długa podróż z rodziną lub znajomymi kamperem, tylko niestety, do tanich przyjemności to to nie należy :/
justy21nka

Re: Kamper dla całej rodziny

Postprzez maja44 » 16 lis 2020, o 20:06

Super sprawa. Polecam.
maja44

Powrót do Jaki samochód kupić?