Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Oprocentowanie kredytu samochodowego

Wybór samochodów na rynku nowym i używanym jest ogromny, dlatego tak dużo ludzi ma problem z wyborem nowego auta.
Zadaj pytanie jaki samochód kupić, napisz:
* jaki masz budżet
* czego oczekujesz od pojazdu
Doradzimy najlepiej jak potrafimy.

Oprocentowanie kredytu samochodowego

Postprzez juzeff » 13 sie 2013, o 21:22

Witam
Ile wynosi średnie oprocentowanie kredytów samochodowych w polskich bankach? Ile odsetek muszę spłacić?
Zapraszam wszystkich na najlepsze kredyty gotówkowe forum na których znajdziesz najnowsze informacje i opinie o kredytach :)
juzeff

Marka twojego samochodu:: Jeszcze nie mam

Re: Oprocentowanie kredytu samochodowego

Postprzez Waldek » 26 lip 2014, o 09:43

Najlepiej dowiedzieć się konkretnie w banku. Przecież jest kilka czynników, które na to wpływają, m.in. okres spłaty.

Ja sam zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu na samochód. Na razie czytam podstawowe informacje o tym. Warto też wcześniej udać się do banku i w tym czasie szukać już samochodu, bo przecież bank musi ocenić zdolność kredytową. Trzeba też pamiętać, że nie wszystkie banki udzielają kredytów na auta kupione z zagranicy i w zasadzie trudno jest o kredyt na auto starsze niż 10 lat. W ogóle im starsze auto tym krótszy musi być okres spłaty.

Choć ja powoli odchodzę od wizji kredytu bankowego i w związku z tym, że prowadzę firmę chyba zdecyduję się na leasing. Trudno znaleźć jakąś konkretną firmę leasingową, ale myślę nad skorzystaniem z doradztwa, np. tutaj http://taxcare.pl/finansowanie/leasing - zwłaszcza, że jest tam informacja o leasingu dla nowych firm, a ja właśnie prowadzę działalność gospodarczą od niedawna. Ewentualnie jeśli znacie jeszcze jakieś firmy, w których nie będzie problemu z uzyskaniem leasingu dla młodej firmy, to piszcie gdzie warto zapytać o takie usługi.
Obrazek
Waldek

Powrót do Jaki samochód kupić?