Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Samochód używany czy nowy?

Wybór samochodów na rynku nowym i używanym jest ogromny, dlatego tak dużo ludzi ma problem z wyborem nowego auta.
Zadaj pytanie jaki samochód kupić, napisz:
* jaki masz budżet
* czego oczekujesz od pojazdu
Doradzimy najlepiej jak potrafimy.

Samochód używany czy nowy?

Postprzez boreq » 30 gru 2012, o 11:15

no właśnie jaki samochód lepiej będzie zakupić? Używany czy może jednak nowy? Używany to tak max 2 lata najwięcej.
Zapraszam tutaj, aby zakupić sobie świetne bieżniki idealnie pasujące na każdy stół. Kliknij i wybierz coś dla siebie.
boreq

Marka twojego samochodu:: Jeszcze nie mam

Re: Samochód używany czy nowy?

Postprzez emgielka » 18 kwi 2013, o 13:23

Używany kupisz taniej. Jednak wcześniej musisz go sprawdzić na warsztacie. Polecam dobry w Warszawie. Zobacz ofertę na http://pomoc-drogowa.warszawa.pl/
Ostatnio edytowano 30 gru 2014, o 21:13 przez emgielka, łącznie edytowano 2 razy
emgielka

Postprzez mormon » 18 kwi 2013, o 15:43

To zależy na jakie autko Cię stać, ile masz gotówki? Zależy czy dużo jeździsz czy nie. Czy autko jest Ci niezbędne?

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Prace wysokościowe Warszawa - ALPWork
mormon

Postprzez irek56 » 5 sie 2013, o 21:59

Jak kupujesz autko uzywane to dobra sprawa jest zainwestowac w miernik do lakieru. Zobaczysz czy bity byl. Ja wlasnie przed wielka akcja kupna samochodu dla mojej zony taki sobie kupilem. Super sprawa. Ja mam model GL-8s i jestem zadowolony. ale tam masz rozne przerozne np sa tez takie z niwelacja drzenia rak wypas xD no moj jest ekonomiczny i dobry. bralem z tej stronki http://www.prodig-tech.pl
irek56

Postprzez taniopel » 13 sie 2013, o 10:58

zalezy jaki samochod, czy byl serwisowany w ASO, jest kilka czynnikow ktore wpywaja na wybow

Postprzez letproof » 13 sie 2013, o 20:29

Samochody używane tak, ale tylko z realnym przebiegiem do 50 tys. km :)
Polecam Wam najlepsze kredyty samochodowe o których możesz podyskutować na naszym forum. Kredyt samochodowy czy leasing? U nas rozwiążemy Twój dylemat.
letproof

Postprzez Spider84 » 12 wrz 2013, o 13:59

Jeżeli chcesz kupić maksymalnie dwuletni używany, to już lepiej za podobne pieniądze wziąć nowy, bo nawet jeżeli trafią się jakieś wady niewidoczne na pierwszy rzut oka, to autoryzowany serwis Ci to naprawi za friko, więc jest to po prostu bezpieczniejsze. Poza tym w salonach są sezonowe wyprzedaże aut z poprzednich roczników, więc można sporo zaoszczędzić na kupnie. Informacje o promocjach znajdziesz na większości stron poszczególnych producentów, przykładowo na http://www.mazda.pl/
Spider84

Postprzez tomek80 » 15 wrz 2013, o 12:13

Wszystko zależy od naszego portfela.

Nowy samochód to nowy - wybierasz kolor, wyposażenie, itp. Masz pewność (w 99%) że nie ma uszkodzeń, itp.

Używany samochód to loteria. Szczególnie w dobie sprowadzanych i naprawianych w stodołach aut z Niemiec, Holandii, Belgii.

Oczywiście może Ci się trafić dobry samochód używany, lecz to rzadkość.
tomek80

Postprzez OPINmilena » 25 wrz 2013, o 12:36

jak dla mnie to uzywany, moze byc starszy o kilka lat a tanszy o kilkanascie tys zl

Postprzez Pirania78 » 2 paź 2013, o 20:56

Zamiast wydawać na cos mało oplacalnego lepiej zainwestować we własną przyszlość i kupic nowe mieszkania warszawa, ktore nie spadnie na wartosci, tak jak jakiekolwiek auto.
Pirania78

Następna strona

Powrót do Jaki samochód kupić?