Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Samochód używany czy nowy?

Wybór samochodów na rynku nowym i używanym jest ogromny, dlatego tak dużo ludzi ma problem z wyborem nowego auta.
Zadaj pytanie jaki samochód kupić, napisz:
* jaki masz budżet
* czego oczekujesz od pojazdu
Doradzimy najlepiej jak potrafimy.

Samochód używany czy nowy?

Postprzez boreq » 30 gru 2012, o 11:15

no właśnie jaki samochód lepiej będzie zakupić? Używany czy może jednak nowy? Używany to tak max 2 lata najwięcej.
Zapraszam tutaj, aby zakupić sobie świetne bieżniki idealnie pasujące na każdy stół. Kliknij i wybierz coś dla siebie.
boreq

Marka twojego samochodu:: Jeszcze nie mam

Re: Samochód używany czy nowy?

Postprzez mormon » 18 kwi 2013, o 15:43

To zależy na jakie autko Cię stać, ile masz gotówki? Zależy czy dużo jeździsz czy nie. Czy autko jest Ci niezbędne?

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Prace wysokościowe Warszawa - ALPWork
mormon

Postprzez irek56 » 5 sie 2013, o 21:59

Jak kupujesz autko uzywane to dobra sprawa jest zainwestowac w miernik do lakieru. Zobaczysz czy bity byl. Ja wlasnie przed wielka akcja kupna samochodu dla mojej zony taki sobie kupilem. Super sprawa. Ja mam model GL-8s i jestem zadowolony. ale tam masz rozne przerozne np sa tez takie z niwelacja drzenia rak wypas xD no moj jest ekonomiczny i dobry. bralem z tej stronki http://www.prodig-tech.pl
irek56

Postprzez Konano » 15 paź 2013, o 08:36

No mnie jeszcze nie stać na nowe auto, teraz kupiłem sobie z komisu golfa 5 w bardzo dobrej cenie. Jestem z niego bardzo zadowolony, jak jeżdżę ekonomicznie to spalanie mam w granicach 6 l wydaje mi się że nie jest to za dużo;) Części nie są też za drogie, jak ktoś planuje autko to śmiało polecam ten model;) nie będziecie żałować.

Postprzez nosleep25 » 5 lis 2013, o 09:25

jak uzywany to tylko ze strony www.zybel.pl
nosleep25

Powrót do Jaki samochód kupić?