Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Samochód do 20.000 PLN?

Dział dostępny dla wszystkich którzy chcą porozmawiać o wszelkich tematach związanych z motoryzacją:
* Aktualności i wydarzenia
* Przepisy ruchu drogowego
* Ciekawostki motoryzacyjne

Samochód do 20.000 PLN?

Postprzez CharlieBrown » 4 wrz 2020, o 07:23

Witajcie,

szukam samochodu dla żony. Rozkopali nam miasto, komunikacja miejska wisi w korkach, a obydwoje skończyliśmy pracę zdalną i trzeba jeździć do biura. To nie ma być auto wyścigowe, ale ma służyć faktycznie jedynie dojazdom tam i z powrotem pięć dni w tygodniu. Czy do dwudziestu tysięcy jesteście mi w stanie doradzić jakąś markę, rocznik albo pokazać konkretne oferty? W grę wchodzi Warszawa i okolice. Chciałbym coś niezawodnego i takiego, że można jeździć od razu, a nie że trzeba się bujać z wymianą części itp. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie.

-------
Polecam kontener na gruz Warszawa!
CharlieBrown

Marka twojego samochodu:: Jeszcze nie mam

Re: Samochód do 20.000 PLN?

Postprzez mimoza » 20 lis 2020, o 12:52

Za 20.000 zł to już można kupić coś lepszego. Często ludzie decydują się na zakup używanego auta z małymi defektami, które można potem naprawić. Przykładowo mój brat kupił ostatnio bmw, który miał lekką awarię. Zapłacił za auto grosze, a części szybko znalazł na stronie https://czescidobmw.pl/ , bo w końcu to dobry bmw sklep. Także opłacał się ten zakup.
mimoza

Powrót do Kocham motoryzacje