Gotowe kanały samochodowe: Kanał długi - Kanały samochodowe oferta

Diesel czy Benzyna?

Dodaj informację ile pali twój samochód. Pamiętaj aby dodać następujące informacje:
* Marka
* Model
* Pojemność silnika
* Rodzaj benzyny
* Tryb pomiaru: miejski, na trasie, mieszany
Pytanie ile pali dany model pojazdu zadaje sobie w ostatnim czasie corazto więcej kierowców.

Diesel czy Benzyna?

Postprzez sanfree » 3 sty 2013, o 13:57

Witam
Pytanie takie jak w temacie, co jest lepsze? Jazda na benzynie czy może na dieslu? Teraz benzyna jest tańsza niż diesel przecież, czy przekłada się to na spalanie i moc?
Zobacz fajne, ładne domki dla dzieci ;) -> http://www.activegarden.pl/place-zabaw/domki_dla_dzieci
sanfree

Re: Diesel czy Benzyna?

Postprzez andrzeju » 4 cze 2013, o 09:35

musisz najpierw określić ile będziesz pokonywał km i jakim autem z jakim silnikiem, dostępnościa i ceną części i wtedy mozesz sobie mniej wiecej wybrać odpowiednie dla siebei auto. Ja posiadam 3.0 diesla i jestem zadowolony ale tylko po części! pali niby 10 w mieście ale jest dość duża awaryjność bo auto jest z 2002 roku i powoli materiały się męczą i trzeba je regularnie wymieniać. Wydaje mi się że znajomi mający benzynowe silniki mniej ładują w nie kasy. Nie wiem czy kolejnym autem nie będzie wlasnei benzynka, chociaż szkoda mi tej mocy obecnej (194 konie) a benzyny nie kupie tak mocnej pewnie jakąć 1.8 max.
wyposażyłeś już swoje auto w bagażnik rowerowy ?
andrzeju

Marka twojego samochodu:: Jeszcze nie mam

Powrót do Spalanie silników